Nuk - diş fırçalama-alıştırma seti

12 Eylül 2009 CumartesiKızım yaklaşık olarak yedi ay civarındayken bu ürünü aldım..Tamamen kıl fırça olmaması ve aynı zamanda diş kaşıyıcısı gibi kullanılabilmesi açısından avantajlı bir ürün . İlk başlarda tamamen diş kaşıyıcısı gibi kullandı.
Orta kısmında bulunan sarı halka, fırçayı tamamen ağzına sokarak batma gibi tehlikeli durumları önlüyor. Özellikle bu sebepten, erken dönemde rahatlıkla kullanılabilecek, çift fonksiyonlu bir ürün.
İyice alıştıktan sonra normal kıl fırça ile temizlik işine geçilmesi çok daha kolay ve güvenli oluyor . Daha fazla bigi için tık

Esra ve Prenses Alya
http://bendeanneyim.blogspot.com/

4 yorum:

MERAL VE MELİSA dedi ki...

Bu ürünü ben de 5 ay kadar once aldım kah diş kaşıyıcı kah diş fırcası olarak kullandık/kullanıyoruz.iyi bir ürün.

anne yazar dedi ki...

Benden önce davranmışsınız vallaa:) Tam da ben bu ürünü yazacaktım. Tatilde Rus bi bebeğin elinde görmüştüm hoşuma gitmişti. Burada da bulunca hemen aldım biz de çok memnunuz:)

Şule-Bilge'sMum dedi ki...

bizimkileri istediği için markette colgatein bebek fırçasını görünce almıştım ama hiç kullanamıyoruz.
bu süpermiş.

Efsun dedi ki...

ikeanin taburesine yorum yazacaktim birde baktim dis fircalarimizda ayniymis:) ben sakladim bu fircayi, leon can'in ilk fircasi diye. fircalamanin disinda fircanin heryerinde minik dislerinin izi var:) kemirmek icinde ideal:) bencede cok pratik bir ürün. sevgiler

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP